| ßeßeBeatrice a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Ma cam plictisesc si vreo o adevarata provocare distractiva

Răspuns Câştigător
| Twiiix a răspuns:

Uita-te la un film, iesi si plimba-te sau fa niste obiecte quilling gen:https://www.google.ro/......ps?/search se fac foarte usor. Fundita?

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

In timpul liber eu ies la fotbal, stau pe net si la tv sau ies cu prietenii in oras.

| Andreea_Draculea_1993 a răspuns:

Plimba un catel sau creaza bijuterii handmade big grin

| MariaGabriela12345 a răspuns:

Incearca sa te inscrii la ceva cursuri de arta..dans..Sau gaseste-ti un hobby. Sau o provocare? Intereseaza-te si gaseste un asa-zis mit despre o casa bantuita sau ceva de genul. Daca esti curajoasa, doboara mitul. happy Sper ca te-am ajutat.