| nexa a întrebat:

Ce faceti in timpul liber? ce hobby`uri aveti?

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Citesc, desenez, fac prajituri :X, ies in parc, tenis de camp, ascult muzica si stau pe TPU...etc

Tu ce hobby-uri ai?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

TPU, merg cu rolele, cu bicicleta, ies in parc, in cartier... ce imi mai vine pe momentbig grin

| giulya33 a răspuns:

Buna. Moderator emisiuni de divertisment la radiohappy; e frumos, iti faci prieteni, este pasiunea mea si capeti inca o experienta in viata.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu scriu, nu fac temele, nu practic violenta.

| AvalohAlyn a răspuns:

In schimb citesc, stau pe internet, calatoresc, ma plimb, ascult muzica si joc fotbal.

| Walkirya a răspuns:

Sa ies cu prietenii la bere, sa stau pe net, sa citesc, sa ascult muzica si sa ma enervez si sa ma apuc de zbierathee hee just kiddin`:-|

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ies pe afara cu prietenii, citesc, compun poezi, ma uit la tv, stau pe TPU.love struckMulte big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ma ocup de florile din ghivece si din gradina, treburi gospodaresti, plimbari, citesc, TPU.

| nexa explică:

Wow...deci sa inteleg ca aveti foarte multe hobby`uri si nu numaihappy! Si mie,,, de asemenea,, ca orice adolescent imi place frt mult sa merg pe jos, chiar frt mult...plimbari cu rolele, voley de asemenea...ca doar este vara[pentru mine inca e:d]. iar marea este foarte aproape de mine, la 3 km de mine deci am un avantaj:NISIPUL >>deci in principiu Sportul ma CARACTERizeaza ...sa ies cu prieteni (aproape in fiecare seara), de asemenea sa comunic : >make nEw friends.Muzica e preferata mea... pot sa spun ca I`m aDDicted to ITlove struck...mai am multe de spus dar trebuie sa plec...so...cam atat. multumesc pentru raspunsurihappybatting eyelashes

| marriutza a răspuns:

Pictez, cant, ascult muzica, tenis de camp, barfesc cu prietena mea cea mai buna, stau cu prietenul meu, ma plimb, mai alerg baieti....moolte...:*:*:*

| liliana83 a răspuns:

Ies cu iubi meu si copii la plimbare sau la piscina. si asta e un hobby, nu crezi?

| Kandy a răspuns:

Stau la laptop pana raman fara suflare, casc ochii la lista fraierului de care imi place si ascult muzica la disperare happy

| mihaicaulea a răspuns:

Sa desenez, sa zburd de pe un site pe altul, sa ascult muzica, sa vorbesc pe mess, sa ma joc la PC. Apropo! daca vrei sa te ajut sa-ti procuri Photoshopul contacteaza-ma la ID-ul "colegiulnationalcalistrathogas@yahoo.com" Nu rade! E numele scolii! tongue