| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Ce hobby ai si cum l-ai descoperit?

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cânt, scriu, ascult povești de viață.
Prin 2014 îi cântasem mamei mele și-mi spusese că „cânt bine", de atunci cânt. Cu scrisul? Mai mulți profesori mi-au spus în primii ani de școală că le plac compunerile mele. Poate voi publica ceva cărți în/pe viitor.

| Cameliapantiru a răspuns:

Îmi place foarte mult să citesc (practic, aș citi ore întregi fără oprire). În rest, ascult muzică, mă uit la filme, mă joc cu a mea cățelușa, merg la teatru și la operă, uneori la conferințe pe teme literare/întâlniri cu scriitori, mă plimb în parcuri/în Grădina Botanică, mai prepar câte un desert sau câte un fel de mâncare preferat, mai stau pe net, iar în vacanțe călătoresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantatul, l-am descoperit cantand.

| Helper07 a răspuns:

Ai putea invata origami, sah, sa faci un cub rubik, kendama, grafiti, puzzle-uri etc