| justmee a întrebat:

Ce hobby-uri aveti? Ce preferati sa faceti in timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

Sa scriu poezii.muzica,desenul,teatrul,voleiul...ar fi multe thinking tu ce hobby'uri ai?

12 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Sa cant la chitara

| deffect a răspuns:

Muzica

| Ramina a răspuns:

Sa ma distrez cu prieteni/sa ascult muzica/sa stau pe mess si TPU/sa fac sport (handball) / sa merg la cumparaturi. si altele happy

| dada_2571 a răspuns:

Mie imi place sa cant la chitara, sa citesc, sa merg la film, la teatru, sa compun poezii.

| Matusha a răspuns:

Depinde de varsta. citesc, ascult muzica, ma uit la filme, fac ordine in dulapuri, sau...plec la sanius. dar de cele mai multe ori in cele cateva minute de liber intru pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex!

| AdaIoana18 a răspuns:

Sa asc muzica mea preferata sa stau pe net sa ma plimb cu prietenele pe afara sau prin mall sa imi fac multe multe poze si altele. Dar tie ce iti place sa faci?

| J u s t a răspuns:

Sporturi love struck

| bianka_7238 a răspuns:

Sa scriu sa citesc

| lily_2111 a răspuns:

Pai eu as la politie si cand am timp liber dorm o ora si apoi merg la o plimbare cu bicicleta si ma relaxez si daca mai vrei ceva merg in parc cu copilul meu.

| justmee explică:

Pai. mie imi place sa ascult muzica, sa cant, sa stau la calculator, sa ies cu prietenele, sa desenez, sa compun cantece...

| SnOwfLake_7810 a răspuns:

Pai mie-mi place sa stau cu tine laughing sa ascult muzica, sa citesc [rolling on the floor] thinking sa stau pe twitter, hi5, TPU, mess! ETC! Te-am pupat balaughing :X