| lorena283 a întrebat:

Ce faceti in vacanta de vara? FUNDITA pentru cele mai tari idei

Răspuns Câştigător
| NaruxSaku a răspuns:

Merg in tabara cu scoala si am de gand sa le fac farse MORTALE baietilor(gen:pictat cu pasta de dinti pe fata, pus frisca sau ceva pe mana si il scarpin si BAM!).

5 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Eu ma duc in Grecia apoi cred ca merg si in Egipt cu parintii

| USAGirl a răspuns:

Daca visezi ca tatal tau zboara, atunci il vei vedea dimineata pe acoperis, cu aripi ciordite de la pasari. laughing rolling on the floor

| USAGirl a răspuns:

Nu era pentru uh raspunsul.laughing era pentru altcineva,. scuze scuze scuze scuze scuze happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e mult pana atunci:d

| TeBeX a răspuns:

Am sa ma duc la tara, am sa ies cu prieteni prin oras cu rolele, skateboardul, am sa stau pe pc, am sa ma duc la mare...