| soul1 a întrebat:

Ce vreti sa faceti in vacanta de vara?

8 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Sa merg la mare :X
Sa-mi iau un bichon
Si sa ma distrez la maximlaughing...sti eu una inca nu mi-am planuit ce sa fac vara nu planuiesc acum planuiesc in aceea zi sa spunem asa.Am si eu o intrebarewinking tu ce vei face?

| anutza a răspuns:

Sa ma distrez

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Eo voii pleca in tabara de muzica care se tine in Germania cu prieteni si colegii iar Parinti intr-o cruaziera in insulele bora bora. chatterbox.
Dupa asta plec in constanta la o prietena de`a mea big hug
Apoi meditatii la mate chatterbox
Apoi plec la bunici :] Sau vin ei la mine
Si gata vara. laughing

| KiddFaraSentimente a răspuns:

O sa ma distrez. love struck
Merg la mare, citesc, ma dau cu bicicleta, rolele, stau la pc.
Nebunieee. laughing)

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Sa fac ceea ce faci tu,big grin rose

| pisikutza a răspuns:

Sa merg la piscina,la mare,sa ma plimb prin toate parcurile din bucuresti,sa meg la mall,sa stau cu ubithu, cu prietenii, sa merg in cluburi si sa merg la un concert big grin

| LION_9381 a răspuns:

Sa stau

| soul1 explică:

Pai.cam aceiashi fac si eu (la mare,la tabara,la munti,pc ^^, la piscina, prin parc, etc...
Toata vara e inainte asa ca... Distracte la MaXiM!