| Ellaa98 a întrebat:

Ce faceti in zilele caniculare in afara de a merge la strand sau la mare? big grin. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| filaret03 a răspuns:

1.Stau pe TPU
2.Joc jocuri care nu mai am jucat le descarc de pe net
3.Fac un dus
4.Ma uit la filme
5.Dorm
Bft!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stau în casă!
Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

Si eu fac cam ce faci si Octavian si oricum ma plimb si prin oras...nu prea ma doboara caldura

| Ghost a răspuns:

Dau aerul la mediu si stau cu gagica

| Octavian007 a răspuns:

Strandul e o porcarie ca se pisa toata lumea in el
eu ma duc in padure la niste ""rampe"" de pamant cu prietenii si cu bicicleta
e super racoare acolo

| AndrEyYwTz a răspuns:

Ba Octaviane tu esti secestrat de parint rolling on the floor. Cum sa fie strandu o porcarie. Auzil si cum vorbeste (Pisa) rolling on the floor Treaba mica ma ca nu ai fost nascut de animle.As da Funda la Ghost laughing

| AndrEyYwTz a răspuns:

Poate tu te pisi in el Octaviane. laughing

| AndrEyYwTz a răspuns:

Auzil Rampe de paman ma tu it rupi capu stai cuminte. Ie i super si de umbla unu pe acolo alcolizat de ala va ia intr-o cabana si va... o seara intreaga la racoare I extra super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau in casa si citesc o carte sau ma joc pe comp.

| ellamykella a răspuns:

Dorm big grin...sau ne astrangem gashka si mergem in padure la o baie happy

| cris95 a răspuns:

Un dus receeee big grin ce bine te simti dupa happy