| LostInDreams a întrebat:

Ce faceti zilele astea? La mine e extrem extrem de cald, stau pur si simplu in pat toata ziua, nici vesnica inghetata nu mai are nici un efect.la voi e la fel de cald? ce faceti toata dupa amiaza(in afara de dormit si strand)? nici de calc nu am chef, nu ma luati cu temelelaughing oricum ma plictisesc fosrte fosrte taresad

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

Inghetata nu este recomandata pe caldurile mari! Fructe si ceai caldut...cat poti! Noaptea geamuri deschise, ziua inchise. Distractie, iesiri. dupa ora 19. Citit, uite poate vremea pune tineretul la citit! Apoi sunt mondialele...meci, meci, mecihee hee