| pinkflower a întrebat:

Ce farsa sa ii facem lui domn diriginte de 1 aprilie? Ms

8 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Sa ii spuneti ca nu il mai suportati ca va cearta (oricat de bun ar fi).
Si ca chemati mamicile si ca nu mai il puteti asculta ca nu explica deloc bine.sau:
-Domn profesor sunteti foarte rau!
Sau il sperii ca fiica/baiatul lui e foarte rea si din astea
Sau prin simplu fapt ca ii spuneti:
-Va urasc.
Sper sa aveti curaj! va fi 1 aprilie trebuie sa suporti e normal!
Ai grija sa nu te prosteasca cineva!
Succes!
Distractie placuta!
pa, pa!

| username_5501 a răspuns:

Ii dati tabla cu sapun.Este cea mai tare chestie sau cola sau lapte creta va aluneca si nu va mai putea sa scrie.Se va enerva dar daca va asculta la tabla ati cam puso.Succes.

| мαddยtรรα a răspuns:

Ascundeti`va in clasa happy pe undeva.
si inainte de asta scrieti pe o foaie.
"Clasa aceasta a explodat laughing, sau ceva de genuhee hee:*"

sau nu stiu`
ce vreti.happy.

| sebywarlord a răspuns:

Pasul 1
Spargeti geamul din stanga clasei
pasul 2: il sunati si ii spuenti ca ati spart geamul din dreapta
pasul 3 :el vine in calsa si spuenti! pacaleala de 1 aprilie l-am spart pe cel din stanga! laughing

| coxx a răspuns:

Ascundeti-va in dulap ( daca aveti) sau sub catedra... daca alegeti catedra unu dintre voi sa il prinda de picior de acolo jos rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui sotia intinsa pe catedra si ii zici ca a murit

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Sa ii spuneti ca sotia lui s-a sinucis si el sa se spanzure si sa ii spuneti sotiei domnului vostru diriginte ca sotul ei s-a sinucis si ea sa se spanzure happy

| Leopardina a răspuns:

Ce zici daca:lipesti guma pe catedra,aruncati avioane cand intra in clasa, umpleti cosurile cu scarbosenii, puneti prin clasa serpi falsi si desenati pe tabla un cerc cu doua puncte ochelari de tocilar si dinti de castor

Întrebări recente