| D3edii a întrebat:

Buna TPU`!happy
Maine e 1 aprilie si eu cu colegi mei vrem sa-i facem o farsa doamnei diriginte(este de matematicalaughing)cea mai buna idee fundooilove struck

1 răspuns:
| AndraAlexaLove a răspuns:

Ii spuneti ca nu are nimeni caietul de matematica.
Puteti sa plecati toti din clasa si sa mergeti ca de ex.la sala de sport si dupa aia cand credeti ca a venit in clasa sa mergeti si voi sa intrati dupa ea.
Sa isi puna cineva mana in ghips si sa dea vina pe un colge ca el i-a rupt-o.
Sa se prefaca un copil ca ii e rau si ca lesina.
Cand va scoate la tabla sau va ask sa nu stie nimeni nimic si na spuneti nimic toata ora.
Astea mi-au venit acum...