| Comeandtellmesomething a întrebat:

Daca tot puneti intrebari cu farse de 1 Aprilie ia spuneti: Ce farsa i facem lui Giastin Biberon? >:

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

@LadyJ
...nu pe bune, tu esti proasta sau te prefaci?

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Decat sa ii facem farse ...nu e mai usor sa il omoram direct?

| Kazimir a răspuns:

Ii spunem ca e un baiat. asta da farsa!

| DaVà a răspuns:

@Apache nu se preface.

| DaVà a răspuns:

Ii spunem ca nu ii vor creste sanii straight face

| LastChance a răspuns:

Sa ii spunem ca ne place vocea lui.

| MikiPiki a răspuns:

Il sunam si il intrebam daca paranti lui stiu ca el e gay

| Quest a răspuns:

Cred ca e timpul ca Biberon sa afle adevarul (de 1 aprilie)!
A fost ADOPTAT!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Wai,@LadyJ, ''ai mare dreptate''. (am pus in ghilimele,deci inseamna opusul). Eu am auzit cum canta si pot sa spun ca primul lucru pe care l-am facut dupa aia a fost sa vomit. Canta groaznic. Chiar daca tie iti place,lasa-ne. Oricum, suntem mai multi in grupul anti-biberon decat in cel pro-biberon. Stii cum se zice, minoritatea se supune majoritatii.

| SunnyMidnight a răspuns:

Ce sa-i facem? farsa?laughing
el insusi e o gluma laughing

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

@LadyJ

EXACT!
nu e atat de popular sa ii cunoasca pe toti!

| NothingToEat a răspuns:

O punem pe selena gomez sa ii fac sex oral

| NothingToEat a răspuns:

O punem pe selena gomez sa ii faca se.x oral
dar mai bine il omoram direct

| julyyy a răspuns:

Faceti-va voi intre voi farse HATERILOR!
Lasati-l in pace pe Justin! Nu cred ca el are ceva cu voi!
De ce trebuie sa fiti niste oameni rai? Voi, macar ati auzit cum canta baiatul ala? nu, nu cred ca ati auzit fiindca daca ati fi auzit nu ati fi facut glumele astea stupide si fara sens la care nimeni nu rade!

Rusine!

| OneMoreChance a răspuns:

*sarcastic mode on*
Il iubesc pe justin bieber e super mega extra sexy si am si fantezii cu el! :X
*sarcastic mode off*
Subscriu la spusele lui @Apache, amandoua ca imi e lene sa mai scriu despre LadyJ

| D3edii a răspuns:

Lui Justin Biberon trebuie doar sa-i spui ca a scazut in totpuri si in vanzari si e mort pe locrolling on the floor))
Funditzsa?:devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect, el insusi e gluma!laughing Gata, Biberonule, mi-ai inveselit ziua laughing Pai putem sa-i spunem ca e mascul.sau ca iubitul lui la parasit. Da, nu zic iubita, ce nu stiati ca e gay laughing? Sau nu! Ii spunem ca a primit primul Like pe YouTube smug Ooooh, asta da farsa! Sunt mandra de mine :X:X:X