| Miki_5838 a întrebat:

Ce farse as putea face la telefon?thinking Cea mai buna idee primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| shad00w a răspuns:

Hey, chestia asta care o voi spune se poate face cand vezi pe cineva, care are prieten, si suni la ea acasa si spui "Buna... X este acasa? " si va raspunde "Nu, ( pot sa-i transmit ceva)" "O, aici este X de la ginecologie, spuneti-i ca am raspunsul la testele ei, spuneti-i sa ma sune este urgent, O zi buna!" si va crede ca e gravida laughingrolling on the floor

6 răspunsuri:
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Mai poti face o farsa
-Alo, familia Ghita?
-Nu!
-Ma scuzati, am gresit cotetul!

| darkhell217 a răspuns:

Sa o suni pe vreo tipa si sa ii zici ca i-ai furat prietenul si chesti big grin

| NothingImportant200 a răspuns:

Poti sa suni pe cineva si sa-i zici ca a castigat la Super Bingo Metropolis si sa vin la Bucuresti sa-si deconteze premiul.

Poti suna si sa zici ca a castigat un turneu cu o vedeta (daca faci farsa la un prieten, e de preferabil sa stii vedeta favorita)

| haiZI a răspuns:

Nu am postat eu, scuze,. pa

| cristi2531 a răspuns:

Intrebi daca e familia Gaina si daca zice nu zici imi pare rau am gresit cotetul

| madapisicuta22 a răspuns:

Stiu si eu cateva cum ar fi ''sai intrebi daca printu albert este in conserva sau va merge frigideru dar cred ca astea le stii si tu... daca tiau placut ideile mele da-mi funda happyhappyhappyhappyhappybee