| popaiulia a întrebat:

Ce farse la telefon stiti? Eu cu prietenii nu mai avem idei deci... ajuta-ne TPU!

Răspuns Câştigător
| davidbd a răspuns:

Suni cu numar ascuns si zici: Am ascuns cadavrul.Ce sa fac acum? laughing

3 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Alo Leana unde-i tuica laughing))))))))) Mai stai mult cu ea?

| Alexa843 a răspuns:

Pai poti sa cauti in telefon familii c numele de Buca si sa intrebi alo domnul buca : da apoi doamna buca e acasa :da, si voi: inseamna ca tot fudul e acasa, sau ca au castigat nu stiu ce premiu' etc

| Dinamo2001 a răspuns:

Ai putea face urmatoarea farsa:
Suna cu numar necunoscut la cineva si spune ca are programare la stomatolog.