| Candy a întrebat:

Ce farse sa fac de ziua pacalelilor?
cele mai bune
fundita

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Candy explică:

Pentru acasa mi-ati dat o groaza de idei
dat pentru scoala?
ce sa fac?

| tomyk a răspuns:

1:adauga in cutia de lapte din frigider putin colorant alimentar
(preferabil noaptea); dimineata mama va avea o surpriza
foarte colorata (ps: atentie sa nu fie din cel daunator)2:daca esti la o petrecere si unul doarme aprinde o hartie, apropie/te de el si trigati toti care sunteti acolo:"Fooc"! Cand se trezeste arunca apa pe el, pretext aiwinking.3:mergi cu mai multi prieteni(maxim 5) la o cofetarie cereti 5 lingurite si o singura prajitura si apoi ii spuneti ca nu va permiteti mai mult. Fata lui va fi de neuitat.4:una simpluta…schimba sarea cu zaharul si apoi asteapta reactia celorlalti cand vor gusta din mancare.5:E mai veche ideea dar inca functioneaza. Lipeste cu superglue o moneda/bacnota de un leu pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda sau fumega de furie ca au rupt bacnota.6:.Sper ca ti/au placut...

| marcumarian89 a răspuns:

Spuio tuturor ca ai murit
e cea mai buna

| terts a răspuns:

Super glue pe icoane
praf de pusca in cadelnita
opreste apa de la wc
pune o poza cu tot desktopu pe desktop laughing
lipeste-i pe spate ( da nu la good guys, la aia raihee hee ) o hartie cu scoci si pe hartie sa scrie moarte tiganilor laughing

| bullet513 a răspuns:

Le spun prietenilor glumind ca ma sinucid. si, surpriza, ma gasesc mort. cu un bilet in buzunar: "v-am tras-o!"

sau.soramea avea obiceiul sa faca prostii din astea
o data a pus in tubul de pasta de dinti usturoi taiat marunt.
yakkkkkk

sau

Fa semne disperate dupa un taxi iar dupa ce acesta va opri, deschide usa... pune piciorul drept cu siretul descheiat pe pragul masinii incheie-te la siret dupa care te ridici si ii spui un "Mersi frate!" iar apoi inchizi usa.

| MarySille a răspuns:

1.Poti sa lipesti o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa/afara pe trotuar! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
2 cand aveti scoala, scrieti pe tabla "am plecat’’si spuneti la toti colegii din clasa sa-si stranga lucrusile si sa se duca in baie in pauza si o panditi pe doamna cand intra in clasa si vede ca nu e nimeni atunci nu va sti ce sa faca si o lasati 1, 2 minute dupa aia intrati dupa ea si …. SURPRIZA! PACALEALA DE 1 APRILIE
3.lipiti de 1 aprilie pe spatele colegiilor cate un mesaj:ca de ex: Da-mi un sarut etc. dar fara sa isi dea seama sunt foi patrate mici acelea cu lipici! sa vede-ti ce marfa e!

| ada_4222 a răspuns:

Pai depinde laughing