| ADRYangel a întrebat:

Ce fel de caciuli se poarta acum?

Răspuns Câştigător
| 0099 a răspuns:

Eu cred ca nu este un model foarte purtat pentru ca fiecare poarta ce ii place sau cu ce ii sta bine ...am vazut prin magazine ca se poarta si caciulile alea cu urechi tip aviator sau ale care se pun pe cap si vin un pic lasate pe gat sau poti sa pleci sa te uiti prin magazine pentru ca magazinele aduc ce se poarta acumwinking
(sper ca te-am ajutat)

2 răspunsuri:
| scumpik99 a răspuns:

Depinde daca e mai frig e bine sa ai pe cap o caciula mai grosuta dar daca e intre cald si frig o sapcuta(de toamna)e buna.Dar cum e vremea de afara si cred ca sa o se faca si mai frig ar trebui sa purtam caciuli mai groase.