| mitsufball a întrebat:

Ce filme de comedie imi recomandati, sa nu fie cu dragoste si prostii de genu. de preferat cu adolescenti, negri, aventuri etc. dau funda si vot la filmele cele mai bune big grin

Răspuns Câştigător
| B343 a răspuns:

"New York Minute"

The Princess Bride (1987)

The Sisterhood of the Traveling Pants (2005)

The Sisterhood of the Traveling Pants 2 (2008)

The Secret of Moonacre (2008)

Tuck Everlasting (2002)

Sydney White (2007)

Sleepover (2004)

Confessions of a Teenage Drama Queen (2004)

The Princess Diaries (2001)

The Princess Diaries 2: Royal Engagement (2004)

Aquamarine (2006)

RV (2006)

Raise your voice

Bridge to Terabithia (2007)
Mie astea mi-au placut si ti le recomand :*

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Yes man e foarte tare!

| valeeExpress a răspuns:

Iti recomand filmul Oare cand ajungem?
Este comedie-aventura. In acest film este vorba de o femeie care avea 2 copii si i.a lasat in grija unui om, iar acestia il inbeuneau, au plecat in calatorie, au spart masina, au sarit din tren, i-a provocat numai belele.
Merita vazut. Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta big grin

| apocalipso1994 a răspuns:

Little Man,Norbit, American Pie 1, 2, 3-8, Sex Drive. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| FuckThisMotherFuckerQuestion a răspuns:

Uita-te in oglinda!

| FuckThisMotherFuckerQuestion a răspuns:

Uita-te in oglinda

| malromania a răspuns:

Iti spu eu un film:sex drive, the hangover 1, 2 american pie 1, 2, 3,4,5,6,7,8
-primesc funda?