| juninho07 a întrebat:

Ce filme de comedie stiti gen Singur Acasa, Dennis pericol public... cu, copii, filme de comedie! care le aveti la suflet si v-ati "**** pe voi de ras "

7 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

See spot run!love struck

| Adryano_4588 a răspuns:

Eu as zice sa vezi filme de ale lui Jim Carrey, sunt foarte comice, sa iti dau cateva exemple: Ace Ventura: Un nebun in Africa, Dumnezeu pentru o zi si multe altele...vizionare placuta

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Un politist cu explozie intarziata-toate partile
Academia de politie
Bunica este sefa si ar mai fi multe dar acum nu imi trec prin cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film simpatic in gen mai e si Doamna Doubtfire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deni singur acasa 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa vizinezi filmul de nebun prin africa; este bestial si vei avea parte de cel mai atre film. pup

| Cosmina_Flory_1995 a răspuns:

Ted 1