| SelenaDesire a întrebat:

Ce filme de groaza pe care le-ati vazut si v-au placut mai stiti si voi?

Răspuns Câştigător
| tomtom_7971 a răspuns:

Pai ultimul pe care l-am vazut the fourth cand, daca nu l-ai vazut recomand si printre cele mai "groaznice"dupa parerea mea the exocism of emily rose, restul prezente in descrieri pe aici-majoritatea desene animate.

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ultima data cand m-am uitat la un film de groaza a fost la varsta de 7 ani cand m-am speriat groaznic si visam tot felul de ciudatenii dupa aceea, nu stiu ce film era dar a fost ultima data cand m-am uitat la un film de groaza.Acum nu prefer filmele de groaza, prefer comediile si dramele.big grin

| Razvan a răspuns:

M-am uitat la primele 40 de minute din Dead Silence si dupa aia am stins calculatorul si nu am mai dormit 3 nopti.Deci raman la comediibig grin

| BabyPink a răspuns:

Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6)
House of 1000 corpes;
My bloody valentine;
Perkins 14;
Drag me to hell;
The Hills Have Eyes;
Shutter;
The Haunting in Connecticut;
The Lodger;
The Unborn;
The Uninvited
The informers
District 9
The butterfly effect
Wrong turn
Elsewhere
Knowing
Obsessed
Orphan
Surrogates
Halloween 1, 2
Angels and demons
The last house on the left
Pe acestea le-am văzut, dar mai caaută şi pe www.cinemagia.ro

| LORY a răspuns:

House of Wax

| costyn162 a răspuns:

Nu prea sunt fanul filmelor de groaza, dar m-am uitat la cateva despre care am auzit ca sunt foarte bune: in primul rand "The ring" (un film superb):am vazut doar prima parte pentru ca "The ring 2" am auzit ca este mult mai infricosator decat primul si am trecut pestelaughing..."The unborn" a fost un film despre care nu stiam sigur daca este de groaza si odata ce am inceput sa ma uit l-am terminat. Si o sa inchei cu "Saw VI" pe care nu l-am vazut in intregime dar m-am uitat datorita mesajului pe care il transmite filmul.

| just|breathe a răspuns:

Constantine. E prea tare filmul asta! ESte vorba despre John Constantin, el fiind un exorcist. Raiul nu il primeste, iadul il vrea, iar lumea are nevoie de el-este una dintre ideile filmului. Sper sa iti placa, mie mi-a placut.happy.

| adydassler a răspuns:

Yeti curse of the snow demon

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Cel mai tare film : Bloody Mary
sunt segvente pe youtube happy
fundita? happy

| Helvete a răspuns:

-The Ring
-Shutter
-Audition
-Saw 1
-Silent Hill
-Haunted apartaments
-Carrie
-Dark Water
-Christine
-Misery
-The Grudge
-Ingropati de vii
-Blestemul
-Constantine
-The Eye
-The Room 1408
-Autopsy
-Poltergeist 2
-Castelul bantuit
-Calaretul fara cap
-The Ring 2
-Vacancy
-The Shining
happy

| Majj a răspuns:

Silent Hill, Mindhunters, Seriile Saw, Mirrors, Friday the 13th, Freddy vs Jason, Jason X, I know what you did last summer, Drag me to hell...si lista continua

| deffect a răspuns:

Nosferatu mi-a placut cel mai mult. E un film mut din aniul 1922, dar merita vazut...Noaptea love struck devil...Bhuuuaa happy :-H

| yourfriend_1956 a răspuns:

Tunelul groazei

minotaur

monstrii

30 metrii

camera 1408

amityville

eschiva

p2

joc letal

orasul celor blestemati

stiu cine m-a ucis

cheia schelet

destinatie finala 1 2 3 4

apel misterios

apel nepreluat

jupuit de viu

ruinele

ciuma

soapte

ghost ship

vantul groazei

caverna terorii

exorcistul

anticristul

focul viu

catacombe

the cave

constantin

tamara

dealuri canibale

experimentul

| someone_8322 a răspuns:

The Fourth Kind

it's scaryyysmug

| rhytmiser a răspuns:

1- killer clowns from outer space

2- city of the living dead

3- return of the living dead

4- gremlins

5- jason x

6- scanners

7- evil dead part 1

8- terror at the opera. aka opera

9- zombie – Lucio Fulci

10- ichi the killer

11- Suspiria

12- the thing -john carpenter

13- final destination 2, 3 sau 4

14- nightmare on elmstreet

15- army of darnkess

16- day of the dead

17- friday the 13 part 5

18- evil dead part 1

19- species 2

20- terror at the opera. aka opera

21- nightmare on elmstreet

22- house of wax

23- The Beyond

24- friday the 13th part 3

25- chopping mall