| Ys a întrebat:

Ce filme de groza ati vazut....si care va speriat asa de tare...

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Hostel! M-a socat! Nu am putut vedea mai mult de cateva secvente!

23 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

REC este spaniol dar are si versiune americana.primul film la care am mers impreuna cu iubitul meu

| Diva a răspuns:

The Blair Witch Project

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Japonezii au cele mai ciudate filme de groaza:
The Ring, Dark Water, The Grudge (astea 3 au si versiuni ameircane care sunt destul de bune)
Vezi si altele aici:
http://www.kfccinema.com/......apan1.html

| Teardrop:] a răspuns:

One Miss Call

| zu a răspuns:

De curand am vazut the unborn, l-am vazut la cinema.si sincer, nu am rezistat prea multlaughing am mai vazut exorcism of emily rose, the grudge.

| irynna a răspuns:

Five girls.este destul de horror, zic eubig grin iar acum de curand am vazut The Unborn(Misterul gemenilor)

| amstaff a răspuns:

Am vazut mirrors. e psihologic nu infricosator. vrei groaza? vizioneaza The grudge

| Ys explică:

Eu am vazut intr-o seara filmul the grudge...ma speriat tare filmul pe mine nu stiu daca este bine sa il vedeti mai ales seara inainte de culcare...

| Beeline a răspuns:

V-a, da?! Si filmul arestarii lui Becali big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirrors.
Te sfatuiesc sa'l urmaresti. e superbtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silent hill e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead silence.:X:X:X e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unu nu ma speriat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cozmo kilar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracula trei mi ai super dracula doua mi papusa ceachi lumea fantomelor dracula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa diavolului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unu nu ma speriat pentru ca sunt plictisitoare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activitate paranormala...case 39 incearcale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da masacru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The exorcist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine maspere ce santmpla an Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constantine

| warlock a răspuns:

Incercati shutter 2008, 2008 vila esteria