| inna a întrebat:

Ce filme din categoria drama-romance imi recomandati? (nu ma refer la cele vechi asa mai noi)

Răspuns Câştigător
| marria a răspuns:

A walk to remember daca nu l-ai vazut... exceptional
sau notebookhappy

10 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Mie mi-a placut mult The other end of the line, Fireproof, Premonition, The curious case of Benjamin Button si multe altelehee hee

prfml
| prfml a răspuns:

The curious case of Benjamin Button, P. S. I Love You, Seven Prounds, The Reader.

| J7anine a răspuns:

Daca-ti plac filmele frantuzesti: jeux d'enfants (love me if you dare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Music and lyrics

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only ...super tare filmu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keith and Nicole... momentan e preferatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only (din 2004), cronicile frumoasei luptatoare (2003) si tristan si isolda (2006). If only e cel mai lacrimogen film din toate cele e mai sus. Cronicile frumoasei luptatoare este foarte siropos si la fel de lacrimogen ca cel e mai sus(mai ales finalul). Tristan si isolda e destul de bun... (ps. varianta din, 98 este foarte romantica si dramatica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dear jhon sper filmu ...Charlie.St.Cloud...the last song.is super filmele.big grin

| paulicaa a răspuns:

Dece a trebuit sa le vad pe toate pana am dat de site?! crying( Acum vreau sa ma uit la un film bun si nu amstraight face
A walk to remember e cel mai bun (de 8 ori l`am vazut). If only e prea tare. Love me if you dare e super...notebook e si el destul de bun. P. s. I love you. E super genial! Music and lyrics e si el bunicel.
Wicker parca, Up in the air, An education...sunt altele care mi-au placut! Thx all

| DarkAngel_3898 a răspuns:

Sa nu uitam de "Remember me"