| bluesky a întrebat:

Ce filme dupa povesti reale imi recomandati? kiss

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Schindler´s List, American Gangster, A Bronx Tale, Donnie Brasco, Dead Man Walking, Catch Me If You Can, Erin Brokovich, Girl, Interrupted, Cop Land, Alpha Dog, The Exorcism of Emily Rose, Seven Years in Tibet, Hidalgo, The Black Dahlia

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Wolf Cry, Notebook(o sa fie pe acasa weekend-ul asta)happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

The Doors

| Mina a răspuns:

The Pursuit of Happyness
What Doesn't Kill You
Gomorra
Into the Wild
A Beautiful Mind

| SufletDeCopil a răspuns:

Padurea spanzuratilorhappybatting eyelashes

| Iubesc Limonada a răspuns:

Titaniclaughing

| cucalic a răspuns:

Dragoste cu preaviz, taxiul destinului, twister, avatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Walkyrie (2008) - film cu Tom Cruise in rolul principal. Este vorba despre ultima tentativa de al ucide pe Hitler. Este putina actiune, dar, felul cum este facut filmul, te tine in suspans pana-n ultima clipa. La sfarsit, sunt si niste explicatii... Ti-l recomand cu caldura!

| catalinmircea a răspuns:

The pianist, a beautiful mind