| Farcas a întrebat:

Ce filme noi horror mai stiti cu fantomele unor oameni care bantuie dupa ce au murit, sau ceva asemanator. ori ceva cu cimitir, pentru ca doar acelea ma sperie.mersi multkiss

12 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Cred ca facturile s-ar incadra in categoria drama, incepi sa plangi cand le vezi

| juniper a răspuns:

Mai bine te uiti in fiecare vineri la 22:00 pe fenomene stranii.

| Chuck a răspuns:

Iti recomand OTV, Acces Direct, Test de Fidelitate, etc. Te crucesti si te sperii in acelasi timp!

| printz3sa a răspuns:

laughingma dati filme nu povestii de adormit cum ar fi:the grudge 1, 2, 3, the shining, the shutter, the ring 1, 2, the exorcist, the messengers, dead silence, transylmania, Sper Sa Va Placaaa!

| Irina a răspuns:

Eu m-am uitat la Supernatural, cam toate episoadele. si acum imi sta inima cand aud cate un zgomot pe langa minetongue

| lenyia a răspuns:

...film real horror:mi-au sosit toate facturile de utilitati azi! vrei sa le vezi? garantat: spaima si groazawinking

Răspuns utilizator avertizat
| digitalboy a răspuns:

Filme horror misto si sunt si din 2009 cu fontome:The Grudge 3, The Unborn la asta mam speriat de moarte, Mirrors cam asta sunt misto rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e destul horor cu campania asta electorala? Ia uite cite fantome bintuie si vor sa fie presedinti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Book of Blood... sper sati placa...eu il adoooor:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti proasta fat-o cauta pe net!