| deutzanico a întrebat:

Hey... Am vazut acum vreo doi ani la tv un film gen The Ring dar nu imi mai aduc aminte cum se numea... Daca stiti cumva vreun film asemanator ( cu oameni care vad un video si dupa mor daca intr-un interval de timp nu descopera cum a murit fantoma care-i bantuie) va rog sa mi-l spuneti ca vreau sa il vad din nou.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ceva gen The Grudge, The Eye, The Others, White Noise, 1408, The Sixth Sense, The Skeleton Key, sau Poltergiest?

| FaithGaga a răspuns:

Uita-te la toate filmele din seria Saw, corespund descrierii tale, ce exceptia ca nu e cu fantome.

Shin
| Shin a răspuns:

Buna,

Daca sti sigur ca nu este "The Ring" dar aceea exact aceeasi tema, cel mai probabil este vorba de "Ringu". Filmul originar din care a fost inspirat "The Ring"

http://www.imdb.com/title/tt0178868/

Numai bine,
Shin;)

| JessicaIoana a răspuns:

In scary movie e o faza asa, dar nu mai stiu ce parte.

| darkinside21 a răspuns:

Eu îmi aduc aminte de ceva asemănător dar cu oameni care primesc un apel telefonic video cu felul în care vor muri.One missed call ii zice happy