| mariutza98 a întrebat:

Ce filme horror stiti?

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Necromentia, Offspring, Shattered Lives, Survival Of The Dead, The Blackout, The Descent 1 si 2, The Final, Wilderness.

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Iti recomand
The fourth cand
Cutia
Cazul 39
Infern de ziua indragostitilor
The Final Destination(1, 2, 3, 4)
Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6)
Shutter Island
Silent Hill
Haut Tension
House of Wax
Mirrors
Paranormal Activity
Van Helsing
I am legend
The Grudge
Dead Silence

P. S. : Nu le-am luat numele de pe net, le-am vazut pe toatewinking

| LucianGabriel a răspuns:

Eu as sti multe foarte bune dar ti-l recomand pe acesta http://www.youtube.com/watch?v=QBH_dcBYgd4 daca iti place si nu stii de unde sa-l iei imi dai un mesaj la privat si iti zic eu de unde sa-l iei sau ar mai fi One missed call sau Fragile...Gasesti alte filme horror si aici www.filmeregale.com. Eu sper sa-ti placa primul de la care ti-am dat trailer-ul.

| ionik_1763 a răspuns:

Destinatie finala

| Misashi a răspuns:

Pai... poti sa cauti p youtube"bloody mary". ai sa vezi ca e un videoclip (primul d p pagina) care te speria. si mai jos mult, se vede ca e un filmulet, partea 1, 2, 3, daca merge, imi dai fundita?

| alinutza_2142 a răspuns:

Requiem for a dream:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta aici www.ghinionist.ro eu iti reconand Paranormal Activiy