| anca_7959 a întrebat:

Ce filme pentru adolescenti gen EuroTrip, Sex Drive sau Amrican Pie imi recomandati? SI fara cele cu Lindsay Lohan, le-am vazut deja pe toate. Astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080429172333AApaVNL :)
Van Wilder sunt mai multe. Si sigur cele din lista de pe yahoo iti ajung o vreme :D

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

College
Miss March

| MM a răspuns:

100 Girls
Senseless
Role Models
Step up 1, 2
Boat Trip

| yuli10 a răspuns:

Not another teen movie - parodie dupa multe filme cu adolescenti cunoscutehee hee

| 12345ok a răspuns:

Superbad

| totata a răspuns:

Incearca cruel intention 1, 2, 3, 4...sunt mai vechi poate deja le-ai vazut dar sunt bune de vazut si a doua oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American high school laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not another teen movie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American pie