| juninho07 a întrebat:

Ce filme stiti gen Eden Lake sau gen Wrong Turn? ma refer la filmele acelea horror in care un grup de tineri se duc intr-un weekend in padure. la munte pe o insula sau nu stiu unde si acolo sa se desfasoare actiunea big grin filme gen Eden Lake, gen Wrong Turn 1 2 3, Astea in apdure Grizzly parca cat mai multe filme plsss dar sa se incadreze in cerinte big grin multumesc dau fundita big grin cat mai mult filme daca se poate Multumesc:X

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cabin Fever, Last Getaway, Timber Falls, Turistas, Bloodmyth, Deadfall, Shrooms, Just Before Dawn, Evil Inside!, Wilderness, Evil Calls, The Evil Dead, The Burning, The Shrieking, filmele din seria Friday the 13th

| Just kidding a răspuns:

Park of terror love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la hunt to kill e super filmul
sau while she was out :X

| teiuby0 a răspuns:

Caini ucigasi este foarte frumos ti-l recomand

| juninho07 explică:

Multumesc ...alte filme? :X

| deadmanyo a răspuns:

THE LAST RESORT, The Texas Chainsaw Massacre 1, 2, 3(prea tare:X), Primal, Club Dread, Jeepers Creepers 1, 2 big grin

| xiEra a răspuns:

Daca vrei un film horror dur si violent uita-te la "Martyrs"...e criminal raw filmu