| ramonikramonik a întrebat:

Ce glume scurte si bune stiti? sau poezii amuzante cum ar fi crezul elevului. funda la cele mai multe

4 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

I: De ce la culcare un oltean isi ia cu el doua pahare: unul gol si unul plin cu apa?
R: Fiindca s-ar putea sa-i fie sete s-au nu.

sau

O vrabiuta zbura cu viteza la nivelul solului. Din fata ei vine un BMW. Vrabiuta cu viteza spre BMW, se izbeste de masina, cade ametzita toata. Soferul opreste, o ridica, o ia acasa, o pune in colivie, ii da niste paine, ii pune niste apa...Se trezeste vrabiuta la un moment dat si se uita buimacita in jurul ei:Vede gratii, vede apa, vede painea... -Na belea! l-am omorat pe ala cu BMW-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| aneliram a răspuns:

Hai să scriem mic pe mână
Tema la Limba Română,
Fraierim, "profa" hoţiei
Pe pământul României.

*Măi colega, măi vecine,
Copiază de la mine:
Copiază, şi ai luat
"Bacul", azi, imediat!

*Vai de noi, ce porcărie,
Toţi elevii au căzut,
Deştept, nimeni, să nu fie
Cu examenul trecut?

*Este vară călduroasă
Şi pe cer e mult senin
În vacanţa luminoasă
Fără teme, fără chin. Avem chef de zbenguială
Că-n vacanţă nu-i orar,
Nu se-aude zvon de şcoală,
Să fim veseli, aşadar!

| JustClaudiu a răspuns:

DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.

Erau doi homosexuali la strand. Intra primul in apa, iar al doilea il intreaba:
-Cum e apa?
-Ca p***!
-Atunci sar cu c*r*'!

Stiati ca la caini nu se mai zice "MARS" ci "vine BASESCU"?!(cu ocazia referendumuluilaughing)

Ce e mik, negru si il doare inima?
adrian copilu` minune

Te pun la pat, sunt umeda si intru in tine, te fac sa gemi si sa urli, nu te speria, sunt eu, GRIPA.

--Ce face un licurici care ia Viagra?
--Se face neon!

- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor.

Asemanarea dintre un urs panda si o virgina: amandoua sunt pe cale de disparitie.

afirmatie:CINE SE CULCA ODATA CU GAINILE... O FACE SI A DOUA OARA!

Întrebări recente