| Maryyy_8464 a întrebat:

Ce hobby uri aveti?[dans, muzica, desen, handball etc] Fundawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| JustMee_5020 a răspuns:

Pai, imi place foarte mult sa desenez.Am doua agende pline [aproape, mai am putin din a doua]. Funda?

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| qtheodora a răspuns:

Basketbig grin

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Daaaans:X
hip-hopbig grin

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Muzica love struck...cant si la fluier si la pian :X

| SMTHING a răspuns:

DanS happy
MuZica
HandbalL
Si cam atat big grin

| Fundă25 a răspuns:

Buna!
Eu am facut 3 ani handbal de performanta, si nu mai fac. Insa, acesta a ramas un hobby al meu, pe care il practic de ori cate ori am ocazia.
De asemenea, am facut si dans aproape 2 ani. Dar la fel, m`am lasat. In prezent, imi place sa dansez, si consider ca si acesta e un hobby al meu.
Muzica, e la fel un alt hobby. Ascult muzica mereu. Vin de la scoala, dau drumul pe U, Mtv sau Music Channel. Cand imi scriu la fel, cu muzica.
Imi mai place si volleiul. Adica, inainte era doar asa, ceva de joaca, il jucam cand ieseam afara. Acum, ca il fac si la scoala, m`am obisnuit cu tehnicile potrivite ale volleiului, si imi place. Consider ca si acesta e un hobby.
Un alt hobby al meu, e moda. Imi place sa ma documentez, ce se poarta, ce nu mai e la moda, ce e in trend. Si chiar creez tinute online.

Tu ce hobby`uri ai?

| Amaliutss a răspuns:

Eu am dansat intr'un timp da acum is cea mai buna din sc la hambel...deci hobby'ul meu e hambalulbig grin sh bicicleta

| sabilopod a răspuns:

Imi place sa fac bratari din ate si sunt chiar buna la ele :p... in rest teme tongue happy

| Nicole a răspuns:

Buna! :*

Muzica, inotul (sunt inotatoare) si ingrijirea animalelor.

Baftawinking

Tu ce hobby ai? happy

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Pai eu compun poezii!(o fi si asta un hobby) si imi place sa fac poze artistice

| Соlorful a răspuns:

Muzica si desen in primul randwinking

| usernamebpla a răspuns:

Cant la chitara, pian, desenez (doar in creion grafic ), iar la la chitara si pian ii usor inveti, eu am invatat de pe net, dc te intereseaza de unde poti lua lectii online cauta`ma : lucutzcatalin96 ca`ti trim eu niste link-uri tongue

| Lorena_9308 a răspuns:

Dans si muzica, funda?

| ElecktroFloweR a răspuns:

Eu dans. Sunt si in trupa de dans TOTAL DANCE :-* uite aici mai multe informatii www.elecktrospunetot.blogspot.com poate urmaresti si tu acest blog sau iti faci cont acolo. Funda...

| AllStarConverse a răspuns:

Desen in creionhappy funda? ca am rasp prima.creddlaughing

| LadyBoOoo a răspuns:

Dansuriii!:X:X

| Elena_5113 a răspuns:

Mie imi place sa dansez hip-hop, dar iau lectii de dans si street dance, popping, locking, dance hall cu cei de la Onebeat care organizeaza Cupa Liceelor la dans, streetdance.ro, am luat cursurile cu 15% reducere prin planetacadourilor.ro happy

| BocraBogdan a răspuns:

Ciudata intrebare nu-i vad rostul... dar totusi eu fac handbal, fotbal si innot in fiecare zi in afara de innot care in practic de 2 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei Mary.
Mie personal imi place foarte mult sa cant si sa dansez.
De asementea, imi place sa compun poezii sau compuneri sau chiar cantece.
Imi place sa plicetz si...sa stau pe messenger, sa citesc despre vedete sa ma joc jocuri si sa mai raspund la o intrebare, doua pe TPU.
Sper ca te-am ajutat.
Funditabatting eyelashes?

| myky2507 a răspuns:

Dans si muzica:X

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

Dans, muzicaa de calitate nu manele, desenul

| Pebbles a răspuns:

Muzica si aerobicthinking

| seethesunlight a răspuns:

Pai, de cand eram eu mica visam sa fiu dansatoare blushing
Asa ca de fiecare data cand ascult o melodie, ma imaginez pe o scena, dansand. big grin
Hobby-ul meu si singurul e: Dansatulbatting eyelashes
Funda? love struck

| vladehg a răspuns:

Mie imi place sa desenez, simt ca ma relaxez. Uneori stau si 2-3 ore la un desen, totusi nu imi dau seama ca a trecut atata timp. E un mod placut sa iti petreci timpul liber. Te sfatuiesc sa incerci. Te transpune intr-o alta lume. Funda?

| BlaBla13 a răspuns:

Grafica(in special natura moarta si portrete)big grin

| Maryyy_8464 explică:

Imi place sa desenez big grinbig grin Multumesc pentru ca ati raspuns...eram doar curioasa laughing