| ღKittyღ a întrebat:

Aveti talent la desen? dar la muzica aveti?

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am talent desi mi-ar fi placut sa pot fi pictor sau cantaret. Din pacate nu am talent.

| Cσσкiє a răspuns:

La amândouă! Sunt la Liceul de Artă, clasă de arte plastice. Cânt bine, dar mă emoţionez şi nu am curaj să cânt în faţa colegilor sau chiar a părinţilor...

| shadovv a răspuns:

Stiu destul de bine sa desenez si ma descurc binisor cu Virtual Dj xD

| DiDi a răspuns:

La ambele. Bunicul meu a fost pictor, tatal meu picteaza dar a terminat liceul de muzica, la fel si mama. Iar eu, sunt la Economic acum, dar am facut 3 ani de muzica si merg in continuare la palat.happy

| dulcik a răspuns:

Am talent la ambele.Am facut pictura 8 ani de zile in generala si am diverse diplome acasa de le diferite concursuri din strainatate si din romania si muzica la clarinet insa in liceu m-am lasat si de pictura si de muzica.Nici pana in momentul de fata nu stiu dc nu am dat mai departe la un liceu de arta. Dar oricum imi e bine si asa.

| DudaYeah a răspuns:

La desen chiar am talent. imi place sa pictez si sa desenez. ma relaxeaza. imi place sa ascult muzica dar si sa compun melodii. dar sa te fereasca Dumnezeu sa ma auzi cantand ca fugi mancand pamantul laughing

| Sofffie a răspuns:

La desen... iubesc sa desenez... dar cel mai mult in creion gri, nu prea imi place sa le colorez.

| Mara_1046 a răspuns:

La muzica am talent...la ascultattongue dar desenul imi place foarte mult, stiu sa desenez si "operele" mele sunt destul de laudate. Mai trebuie sa lucrez insa la portrete...

| lays a răspuns:

Am talent la desen. cel putin pana la 17 ani faceam niste desene de ramaneau toti cu gura cascata. dar nu am imi exersat, deci nu stiu.cat despre cantat, am cantat in liceu, dar nu cred ca eram ff talentata, desi mi s zicea des ca dalaughing

| KimY a răspuns:

Da si da!

| Morenastyle a răspuns:

Ma pricep la desen. Chiar am participat la multe concursuri de desenat. La muzica insa...Stiu sa cant doar ca nu se aude prea bine.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desen: nu mi-a placut niciodata, desi cand eram mai mica aveam un caiet in care desenam persoanjele mele preferate din desene.
Muzica: nu fac muzica. La clasa noastra se face muzica cu profesoruld de geografie, o avem ultima ora si mereu plecam acasa. In schimb, imi place sa cant la chitara. Inainte habar n-aveam despre notele asezate pe corzi, dar de acum cateva saptamani am inceput sa le invat, sa citesc partiturile.

| Anduciu a răspuns:

Nu sunt eu in masura sa-mi apreciez talentele...

| Bii26 a răspuns:

Da!

| buburuzaucigasa a răspuns:

Doar la desen.

| louis3 a răspuns:

La desen, dabig grin La muzica se sparg geamurilelaughing

| Rebbbeca a răspuns:

La muzica am un mare talent, dar la desen imi tremura mana si nu iese nimic!

| madaa a răspuns:

Eu la desen si la muzica fac kanto

| Alina. a răspuns:

Nu la niciuna laughing

| nexa a răspuns:

Amandoua! ^^ xD
Dar tu?

| axaa a răspuns:

Eu am si la desen si la muzica.
cant la chitara.

| debbyryan2001 a răspuns:

La desen da, la muzica orlando