| valeria4u a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Ziua Pamantului, de astazi? happy Orice!winking

6 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

La ora nu stiu cat o sa se stinga luminile.

| valeria4u explică (pentru mat31new):

Woow... laughing Cat de mult m-ai ajutat laughing

| mat31new a răspuns (pentru valeria4u):

:)) bine, uite aici; http://www.earthhour.org/ la stiri zicea ca pe la ora 20 pana la 22.

| NoobOrPro a răspuns:

Parca de la 20:00 pana la 21:30/22:30 se sting luminile big grin

| oanarcx a răspuns:

Http://www.ziuapamantului.com/ cauta aici :D
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| AndreiCristianul a răspuns:

La ora 20:30
daca vrei poti sa stigi toate luminile din casa pentru a ajuta la ecologizarea pamantului foarte multa lume face asta e bine pentru planeta...
dureaza 10 minute daca vrei poti sa stai o ora atat ar fi bine
sper ca te-am ajutat;-)

Întrebări recente