| cristi2061 a întrebat:

Un loc de vacanta pentru sarbatori undeva pe la munte, un hotel \cabana cu toate conditiile dar mai retras asa?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Zona Bran, Moeciu...

| Leocerba a răspuns:

Dunton Hot Springs
Un cuib bine ascuns fix in muntii San Juan din Colorado.
Intra pe www-ul lor, vezi numa` ce-a nins, toate conditiile, cum spui, si mai retras asa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de cat de departe este de tine...Care munti, care Carpati si care tara?
Sa stii ca rezervarile pentru sarbatori s-au cam facut cam de multisor, in plus o vacanta in aceasta perioada costa destul de mult.
Da cautare pe google, poate ai oroc, si vezi ca rezervarile se pot face si online.