| Tadotaki_8217 a întrebat:

Ce inseamna banner, si cum poti face schimb de bannere pe blog?

2 răspunsuri:
| helper7603 a răspuns:

Bannerul este un spaţiu de publicitate de pe un web site. O data ce l-ai atins, duce utilizatorul pe site-ul advertiser-ului sau se afişează un mesaj promoţional sau mai multe informatii.
Ca sa faci schimb trebuie sa introduci in sidebar(bara din dreapta sau stanga, depinde de site) un cod HTML.

| littlemonkey a răspuns:

Schimb de bannere (468x60) poti face aici: www.custombrands.ro