| Kagomitza a întrebat:

Ce inseamna ca o fata are "acel vino-ncoace"?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy e genul de fata care ar dori sa o aiba orice baiatsmugsmug e o fata care stie sa se faca sa fie placuta si admirata de toti, nu conteaza frumusetea, sa aiba acel lipici incat sa nu te plictisesti deloc langa ealove strucklove struck

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Te uiti la ea si iti sare scula din pantaloni si se loveste isteric de de picioru ei!

Răspuns utilizator avertizat
| caractere a răspuns:

Se mai numeste si sex-appealwinking

| d33utza003 a răspuns:

Ca e atragatoare

| raisa1993maria a răspuns:

Adica fata respectiva te atrage, are multe calitati

| Cidul a răspuns:

Nu se poate defini in cateva cuvinte.
O sa-ti dai seama cand o vezi happy

| pisicutata a răspuns:

Acea fata care are ceva special ce te atrage la ea(nu corpul). Acel ceva ce te face sa o iubesti din ce in ce mai mult.Nu poti fi suparat pe ea si nu poti renunta sa o iubesti.Acea fata cuminte care sta in banca ei si nu se baga in orice.Nu acele c**** cum zice Ucigasuldeprostie.

Orikum sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.