| simo102 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca nu ai viata sociala?

Răspuns Câştigător
| g4mma a răspuns:

Ehh nu-l baga in seama tongue.Lasa-l pe el si viata lui sociala in pace laughing. Nimeni nu ar trebui sa te aprecieze in functie de prietenii pe care-i ai sau "viata asta sociala" rolling eyes. Daca iti place intr-adevar o persoana nu ar trebui sa tii cont de chestiile astea ci doar de persoana in sine.Ca doar ce? n-o sa-ti petreci timpu cu prietenii lui/ei.Hai, capu sus fetito tongue Meriti ceva mai bun!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.....ca nu ai viata sociala?

| Alyra a răspuns:

Că nu ai viaţă socială.

| Musique a răspuns:

Http://dexonline.ro/definitie/social
Acum eu mă întreb, el știe să-și explice propriile cuvinte? Sau e doar o propoziție aruncată la voia întâmplării?

O zi frumoasă!

| simo102 explică (pentru Musique):

A spus ca era nervos pe moment ca i-am lasat o multime de mesaje si l-am sunat de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu socializezi prea mult.

| g4mma a răspuns:

Ca are puta mica.

| simo102 explică (pentru g4mma):

Mersi mult ca zici asa.mai ma inveselesti.mai ales ca inca il plac si mi-a zis asa ceva

| g4mma a răspuns (pentru simo102):

Ehh nu-l baga in seama tongue.Lasa-l pe el si viata lui sociala in pace laughing. Nimeni nu ar trebui sa te aprecieze in functie de prietenii pe care-i ai sau "viata asta sociala" rolling eyes. Daca iti place intr-adevar o persoana nu ar trebui sa tii cont de chestiile astea ci doar de persoana in sine.Ca doar ce? n-o sa-ti petreci timpu cu prietenii lui/ei.Hai, capu sus fetito tongue Meriti ceva mai bun!

| Sophieeeeeee a răspuns:

Nu esti populara, nu ai prieteni.