| Inny_6353 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca fostul prieten vine la tine acasa si vrea sa va impacati si te saruta?laughing asta se v-a intampla? sau e doar un vis din imaginatia mea?

Răspuns Câştigător
| Linda100 a răspuns:

Inseamna ca este un baiat care are numele cu initiala M si are 6 litere numele lui. Si ca il iubesti si il adori si o sa va combinati iti spun sigur dawinkingkiss.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Of! Inca te gandesti la el, nu ti-a iesit din inima si din cauza asta il visezi.Visele sunt vise, forma noastra paralela de viata.Deci,a fost doar un vis...

| Anca a răspuns:

Inseamna ca te gandesti f mult la el si iti doresti sa va impacati.

| Narcis2007 a răspuns:

Inseamna ca vrei sa te impaci cu el sil visezi facand asta

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In general visele sunt rodul imaginatiei noastre si le avem pentru ca ne gandim si pentru ca dorim din tot sufletul ca asta sa se intample, uneori visele coincid cu realitatea dar de multe ori nu... fundita?

| Ambiguitate a răspuns:

E doar un vis, si eu o visez pe fosta cum sare pe mine si facem sex, asta nu inseamna ca se va intampla, totusi exista sanse 1/1000000 nimic nu e imposibilbatting eyelashes

| Fantasy a răspuns:

E doar in mintea ta. poate tu vrei asta pentru ca mai simti ceva pentru el.sau poate chiar va veni. poate nu chiar la tine acasa

| Skylar a răspuns:

E posibil sa se intample.De obicei visezi ceva ce vrei sa se intample, si s-ar putea sa-ti mearga daca insisti.

| bluemoony a răspuns:

Asta inseamna ca inca mai tii la el. Daca vrei ca visul sa devina realitate ar trebui sa faci ceva pentru asta nu numai sa visezilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa va impacati doar numai in visele tale.

| OANA_3084 a răspuns:

E doar un vis dupa parerea mea, nu cred in chestii din astea.