| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te scalzi intr-o apa murdara si care seaca brusc?

Răspuns Câştigător
| Altair22 a răspuns:

Daca va vedeti scaldandu-va intr-o apa murdara, inseamna ca, practic, dumneavoastra va scaldati in propriile emotii/sentimente negative. Acest lucru denota faptul ca ar fi necesar sa alocati ceva timp pentru a va clarifica mintea si sa va gasiti pacea interioara.

Ideea in sine de "a seca" denota faptul ca orice idee, pe care ati gasi`o pentru a va scapa din acea incurcatura ( in realitate - acele emotii negative, ganduri negre, fustrari etc), este lipsita de orice forma de optimism si/sau emotie.

20 răspunsuri:
| OnWeed a răspuns:

Poate inseamna ca ar trebui sa faci voluntariat si sa lupti impotriva poluarii. Cine stie? vis ciudat ca asta nu cred ca am mai auzit.

| remus a răspuns:

Din cate stiu eu urmeaza o perioada nu prea buna privind sanatatea, nu trebuie sa te gandesti negativ, nu este litera de lege.

mira
| mira a răspuns:

Inseamna ca te-ai eliberat de o mare grija.

| putzulica a răspuns:

Ca a facut altcineva baie si era jegos... a dat drumu la apa. si u te-ai aruncat in apa lui.:-& si s-a golit cada si ai ramas dezbracat. si radea de tinelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

APA: (limpede) sentimente reale, sincere, relatii sentimentale placute, adaptabilitate, sensibilitate sporita; (murdara, tulbure) relatii nedemne, sub asteptari, tristete, regrete, dezamagire, sentinente neplacute; (mare suprafata de apa: mare, ocean) mari emotii, emotivitate excesiva, perioada de trairi intense; (rece, cu senzatie placuta) trezire la realitate intr-o problema sentimentala; evadare intr-o relatie sentimentala sufocanta; revigorare; renasterea vechilor sentimente; (rece cu senzatie de frig) sentiment de distantare sau raceala, izolare, singuratate, dezamagiri, nemultumiri; (calda) relatie sentimentala placuta, dar care poate ascunde aspecte riscante; amabilitate, tandrete, comoditate, confort, viata sociala sau sentimentala satisfacatoare; "clocotita) mare pasiune, dar periculoasa; sentimente ardente atât pozitive cât si negative; (de "aut) continuarea unei relatii cu care esti deja obisnuit; dependenta de prezenta celor apropiati; "evoie de afectiune.

Cam asta am gasit eu cat despre faptul ca seaca nu stiu.

| ÅñdRa a răspuns:

Cand visezi ca faci baie in apa murdara inseamna necazsad

| dudu_4306 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa pui dopul la cada.tongue
Nu inseamna nimic, oricum visele mele sunt mult prea stupide pentru a avea o semnificatie.

| ÅñdRa a răspuns:

Apa murdara=necaz, boala

| pissicutzzamik a răspuns:

Pi apa murdara inseamna boala, dar care seaca brusc...probabil o boala care se vindeca repede, altceva nu imi pot imagina.happy

| User a răspuns:

Te uiti prea mult la filmelaughing

Alte răspunsuri
| ÅñdRa a răspuns:

Apa murdara=boala sau necaz,

| denisa0906 a răspuns:

straight face
apa murdara nu e buna deloc straight face iar ca seaca dintr`o data straight face...nu stiu da` stiu ca apa murdara nu e de bine

| zuzumic a răspuns:

Apa murdara reprezinta de obicei in vise boala sau necazurii

| PauLa.M a răspuns:

Apa
Daca este limpede si adinca, este semn bun, de prietenie cu un om tinar, deosebit; daca este atit de adinca incit nu ii poti zari fundul, e semn rau de cearta si neplaceri; daca e sub forma de riu, cugind repede, trebuie sa stii ca dusmanii te invidiaza, dar afcerile iti vor merge din plin; daca apa este tulbure e semn foarte rau, te ameninta pe tine sau pe cineva dintre apropiati o boala grava sau moartea; daca apa este fierbinte, tot semn rau este, de amaraciune; daca este rece, e bine caci inseamna ca ai prieteni sinceri si vei fi sanatos.

| psiholoaga a răspuns:

Inseamna ca e cazul sa faci mai multe dusuri.

| Denysuk_3788 a răspuns:

Din cate stiu eu daca visezi ca te scalzi in apa murdara inseamna ca ai ceva necazuri sau ceva te supara iar daca se seaca brusc inseamna ca cineva te salveaza dintr-un necaz. Sper ca ti-am fost de folos.Numai bine

Alte răspunsuri
| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Nu cred ca e cazul de facut misto.Visurile au si ele partea lor de adevar.Aici nu e vb facut dusuri si nici de voluntariat.Multumesc celor care au avut intr-adevar ceva de spus. Iar cei care nu stiu sa raspunda cred ca ar fi cazul sa invatati.

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite aici interepretarea completa a viselor cu apa: http://fetelestiu.ro/......isezi-apa/