| Andreww a întrebat:

Ce inseamna de fapt citatul "i don't care what you think about me. i don't think about you at all." (coco chanel)? >funda.:"

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Păi înseamnă "Nu-mi pasă ce crezi despre mine.Nu mă mai gândesc la tine deloc." Sper că ai înţeles acum happy

9 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna happy. Inseamna faptul ca ii esti indiferent, ca nu ii pasa de tine absolut deloc, nici macar de ceea ce tu crezi despre el.

| adikiller1 a răspuns:

Inseamna:nu imi pasa ce crezi despre mine.Nu cred nimic despre tine.(a doua parte nu sunt sigur daca e asa, dar prima sunt sigur).

| InsanelyWicked a răspuns (pentru adikiller1):

Partea a 2-a se traduce : nu ma gandesc la tine deloc.

| InsanelyWicked a răspuns:

Pe scurt: ma doare-n cot de tine si de parerea ta
lawl

| MissBeer a răspuns:

"Nu-mi pasa de ceea ce crezi despre mine, nu ma gandesc la tine deloc". Asta e sigur!

Răspuns utilizator avertizat
| xKaяikatuяix a răspuns:

"Nu-mi pasa ce gandesti despre mine. Nu ma gandesc la tine deloc! " :]

| xKaяikatuяix a răspuns:

"Nu-mi pasa ce gandesti despre mine. Nu ma gandesc la tine deloc :]! "

| TimaTI a răspuns:

Cum ar veni un referat despre ceva dar mai mare de 5 pagini chiar 10