| YumiSukinanda a întrebat:

Ce inseamna in jocul howrse sa duci iapa la monta? a mea este fata, dar ce inseamna sa o duci la monta? funda!

Răspuns Câştigător
| numeleastanuepublic a răspuns:

Sa duci iapa la monta inseamna sa duci iapa la imperecheat si iti face un manz si eu joc! L.O.L! dupa o zi sau chiar mai putin iti va naste un manz si va trebui sa dai 200 equus sa chiemi veterinarul si iti fata! sper ca te-am ajutat. funda? big grin

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Inseamna sa nu o mai calaresti tu ci sa o ''calareasca'' armasarulrolling on the floorrolling on the floor

| RebbeSKhon a răspuns:

E Howrse cu iapa? Poi, e un joc despre un ponei care trebuie sa-l ingrijesti, cum bine sti tu, dar te mai completez si yoh laughing, trebuie' s-o duci la Montana ca sa concureze la concursuri. Funda?

| a1doru a răspuns (pentru RebbeSKhon):

Ia vezi matale ce zice dex'ul roman despre ''monta''.omu a intrebat CE inseamna?, nu PENTRU ce trebuie dusa?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca mi-ai zis ca iapa ta e fata, ca cine stie ce-mi venea si mie prin cap, doamne fereste.
Monta- faci rost, s-au cumperi sperma pentru iapa ta care va fecunda si o sa faca un pui peste 10 zile.
Pe intelesul tau iapa (care e fata, desigur) face un pui.

| 13524 a răspuns:

Sa duci iapa la monta inseamna sa duci iapa la imperecheat si iti face un manz

| Rebecadulcic a răspuns:

Buna! Inseamna sa duci iapa, cum ar veni, sa se imperecheze. Funda?