| Dexteo a întrebat:

Ce inseamna 'nume spiritual? Cum il aflu pe al meu? va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Numele fiecaruia dintre noi are o origine mai mult sau mai putin cunoscuta si o semnificatie, care ne va marca viata fara sa stim cum si de ce. Ce inseamna numele vostru, de unde provine, unde mai este el folosit pe glob si cum se pronunta in alte parti ale lumii afli aici http://www.eva.ro/......-8512.html ce inseamna numele tau spiritual! succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele spiritual e o inselatorie. Vorba cantecului: "Priveste bine pe langa tine/ Ca ai putea sa intelegi ceva". Citeste "Jurnalul convertirii" de Vasile Danion.