| YTBDrawingBase a întrebat:

Ce insemna ca am "luat" Destroy la cs1.6? imi apare scrisu negru si numele: sunt un codat infectlaughing straight face nu am folosit nici un cod, niciodata. Cred ca o data m-am conectat la un servar, cutitarii.ro,si asta, de fiecare data cand intram pe un servar, isi facea reclama, si de asta cred, ca se intampla asa.am sters jocul dar ce s-a intamplat. aa si mi-a zis un baiat ca am luat destroy si trebuie' sa instalez cs din nouhappy! da nu mi-a dat mai multe detalii, asa ca astept de la voi.

5 răspunsuri:
| Al3xandru_9065 a răspuns:

Inseamana ca este server cu codati big grin

| addict a răspuns:

Asta inseamna ca ai luat o comanda de la un admin care tio facut praf cs si trebuie instalat din nou funda?

| vLad_6757 a răspuns:

Nu trebuie instalat din nou, ci trebuie inlocuit configu`

| vLad_6757 a răspuns:

Nu trebuie instalat din nou, ci trebuie sa inlocuiesti configu`

| Slm a răspuns:

Du-te in folderul unde ai instalat couter strike, intra in el, dupa intra in cstrike, si stergi de acolo filsierul config