| bianca86 a întrebat:

Ce intelegeti prin orgoliu feminin? Sunteti orgolioase?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Da, sunt orgolioasa, dar nu am facut un obicei din asta.Consider ca o doza de orgoliu nu scrica si toti suntem orgloliosi intr-o oarecare masura. Spre exemplu daca ies cu un baiat cu greu accept sa-mi plateasca consumatia.

5 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Respectul de sine!
Da sunt!
Insa nu am un orgoliu incapatanat, ci atat cat are orice om, doza aceea minim necesara.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sunt orgolioasa si, cred eu, putin mai mult decat ar trebui. E un defect al meu pe care incerc sa mi-l controlez. Mi se trage de la fatul ca am muncit si am luptat mult sa ajung unde sunt, am pornit de foarte jos si nu m-a ajutat nimeni. Asa ca sunt mandra de ce am realizat si asta imi hraneste orgoliul nativ.

lolita
| lolita a răspuns:

Da, sunt orgulioasa.

| Selena a răspuns:

Da

| loredanarotariu a răspuns:

Oragoliu feminin? Are sani? de ce ii ziceti orgoliu feminim ( sau intuitie feminina )?