| 4Life a întrebat:

Ce zodii sunteti si cu ce zodie va intelegeti cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| alexandra200011 a răspuns:

Sunt zodia leu si ma inteleg cu zodia peste

11 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! eu sunt nascuta in zodia rac.Ma inteleg foarte bine cu taur, fecioara, scorpion si pesti.ma inteleg bine cu rac si capricorn.ma inteleg suficient de bine cu gemeni, leu, sagetator si varsator si nu ma inteleg cu berbec si balanta.pentru mai multe detalii: http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/#.Thg4i2Ep7CO

| OrangeJuice a răspuns:

Sunt sagetator.Foarte bine nu ma inteleg cu nimeni, insa ma inteleg binisor cu capricornul si berbecul.

| Kassandra1408 a răspuns:

Sunt berbec veritabil big grin Locuiesc cu o balanta si ma inteleg super cu ea. Atat ca e lenesa iar eu sunt hyperactiva. Iubitul meu e scorpion, foarte pasional si obsedat de curatenie, dar ne intelegem de minune. Prietena mea cea mai buna e Peste si rar ne certam. Iar prietenul cel mai bun din copilarie e si fostul iubit si Leut, inca tinem legatura si ne potrivim de minune.

| Elle2117 a răspuns:

Sunt zodia pesti si ma inteleg foarte bine cu zodiile leu, taur, fecioarawinking

| Turquoize a răspuns:

Sunt gemeni si ma inteleg foarte bine cu zodia sagetator.

| PTL a răspuns:

Eu sunt scorpion, iar el e capricorn
E baiat don't tell anyone.laughing

| anytimeanywhere a răspuns:

Sunt fecioara :X ma inteleg cu taur :X

| iliii03 a răspuns:

Sunt sagetator si ma inteleg cu berbec fooooarte bine. Ma inteleg bine si cu racul si bineinteles, si cu sagetatorul happy.

| Justme_5871 a răspuns:

Sunt in zodia gemeni, prietenii mei cei mai buni sunt in zodia capricorn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu sunt varsator si ma inteleg foarte bine cu zodia berbec si gemeni!
Bafta!

| alexandra200011 a răspuns:

Sunt zodia leu si ma inteleg foarte bine cu zodia peste