| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari de cultura generala se pun la Miss&Mister boboc? Este posibil sa fie cantatul o proba?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Intrebarile vor fi stabilite de organizatori dar, de obicei, acestea sunt accesibile, "la mintea cocosului" altfel spus. Este posibil sa va puna sa cantati.

| loredana061 a răspuns:

Buna poti sa ii puna sa faca un nor la cravata, sa curete un cartof o ceapa ...intrebarii gen ce culoare are cutia neagra a avionului?(portocalie)...cantatul multi sa nu se rusineze si sa renunte..succes!

| Popescu_Florentina_1980 a răspuns:

La liceul nostru am avut următoarele probe: prezentare, tinuta, dans