| anonim_4396 a întrebat:

Particip la miss si mister bobocel si vreau sa aflu si eu ce probe sunt si ce fel de intrebari imi da la proba de cultura generala? Am niste emotii de nu mai pot...cand o sa ma vada toata lumea pe scena aia ...Cam nasol...

5 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Probele de regula le stabilesc cei care organizeaza balul adica aXII.Bafta si sa ne spui ca ai iesit BOBOCEL PRIM. Distractie placuta.

| angella1972 a răspuns:

Gresit, nu e nasol de loc, gandeste-te ca e ziua ta de glorie, ca vei straluci ca numeni altcineva, vei fi imbracata frumos, si sa stii ca poti trece peste probele grele cu mult umor, zambind frumos, si juriul va aprecia.mult succes, si nu lasa pe nimeni sa-ti strice distractia. dupa ce castigi sa-mi dai si mie un semn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iooooiii si eu particip la miss boboc si la fel si eu am niste emotsiii foarte mariii... dar cu siguranta o sa trec peste...numai cu ajutorul si incurajarea voastra:*.

| manke a răspuns:

Iata un site de divertisment cultural http://www.poftim-cultura.ro/.

| rodyana_6729 a răspuns:

Si eu am participat si am avut probe de genul:diferite stiluri de dans(vals, tango, popular si ceva modern), o proba de teatru intre tine si partenerul tau, o proba in care am extras dintr-un bol cu frisca cateva biletele care contineau cate un cuvant fiecare iar din acele cuvinte trebuia sa alcatuim un text, iar la proba de cultura generala mie mi-a cazut intrebarea "cate strofe are poezia luceafaul?"au mai fost intrebari de genul:din ce este alcatuita o celula sau intrebari din istorie.acum depinde si de organizatori.
eu iti urez bafta si sa iei locul I.