| JokeruROGaming a întrebat:

Ce joc este mai,, misto,,? Minecraft Sau Pivot?

Răspuns Câştigător
| XxXL33TXxX a răspuns:

Eu iti recomand Pivot si Minecraft ca amandoua sunt bune cand vrei sa te joci pe Pivot te joci cand vrei pe Minecraft te joci. Funda Te rog!

| JokeruROGaming explică (pentru XxXL33TXxX):

Pai acum mc nu mai merge ca mi-a dat o eroare cu virtual machine si nu stiu sa o rezolv straight face

8 răspunsuri:
| MasyNNNN1 a răspuns:

Incearca sa joci World of Warcraft sau League of Legends... Nu se compara cu minecraft sau pivot... Au o grafica de Mario!

| kaBooMx a răspuns (pentru MasyNNNN1):

Tu esti genul care alege jocurile dupa grafica? Grafica e doar un mic criteriu, povestea jocului si modul de a-l juca conteaza!

| Negru_Iosif_1998 a răspuns:

Minecraft... Depinde de tine, mie imi place minecreft mai ales pe tablete versiunea 0.6.1 este cea mai noua

| valyk17 a răspuns:

Minecraft

| costy32 a răspuns:

Amandoua sunt bune