| MailoMailoo a întrebat:

Ce jocuri care merita jucate si cu grafica buna sunt compatibile pentru acest system :Microsoft Windows XP,Professional,Version2002, SP3,Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz, 3.00GB of RAM?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai specificat placa video, care este un detaliu important. Pe langa asta, ai un procesor cam slabut, si este posibil sa-ti mearga sacadat ultimele jocuri.
La ce configuratie ai, cred ca placa ta video este de maxim 512 mb. Ai putea sa incerci urmatoarele :
Racing : NFS Pro Street, sau NFS Undercover, MOTO GP
Stealth : Splinter Cell 3 si 4, sau Hitman Blood Money
Action : Assassin's Creed I, BloodRayne 2,
Shooter : Call of Duty : World at War, F.E.A.R 1
Sport : Fifa 10, NHL 2010, sau Formula 1

1 răspuns:
| GabiArian22 a răspuns:

Sistemul pare destul de slabut, dar ramii sunt ok, incearca sa iti schimbi procesorul sa il urci undeva la 2.13-3.40 si video nu ai specificat, 3 gb de rani banuiesc ca ddr3 sunt ok, totusi daca ai ocazia urca-i la 4.
De jocuri nu prea am idee ce poti juca daca vrei sa verifici jocurile sa nu ai surprize dupa intra aici
http://www.systemrequirementslab.com/cyri