| MrWrestleMania a întrebat:

Ce jocuri cu masini in care poti sa-ti tunezi masina stiti?

Răspuns Câştigător
| Gorillaz a răspuns:

Cele mai bune, poti intreba pe oricine sunt need for speed underground 1 si 2, ti l recomand totusi pe 2 ca bineinteles e mai bun, si in curand o sa apara si 3, faza e ca la need for speed underground 2 poti sa tunezi orice parte a masinii, bine, pe 1 nu l am prea jucat. merge. eu zic ca o sa iti placa mult jocul, mie imi place si ca e fara politia aia nesuferita, si totul se petrece noaptea, zici ca dai party laughing glumesc, e relaxant, melodiile de la underground mai sunt si super misto, eu le am pe toate pe mobil, alte jocuri calumea nici eu nu stiu, dar poate vin si altii cu alte idei, eu ti l am spus pe cel mai tare din punctul multora de vedere, have fun!

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Toata seria Need For Speed
Funda?happy

| Scherimuvi a răspuns:

Eu as spune gta san andreas unde poti sati tunezi masina dar si need for speed e bun

| mdany a răspuns:

Need For Speed

| Individul_7822 a răspuns:

De la NFS: Underground 1 si 2, Pro Street, Carbon, Most Wanted
Juiced 1, 2
Midnight Club II
mai stiam cateva dar nu imi amintesc... Funda?