| Lorrik a întrebat:

Ce jocuri faine pentru fete mai stiti?(cel mai fain primeste fundita)

Răspuns Câştigător
| selysweety_4572 a răspuns:

Pai ourworld e misto secondlife,foopets, imvu, babrieworld sper ca te am ajutat

3 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Wonderland online/Sims /Imvu...

| AyaStormhold a răspuns:

Transformice e un joc frumos cu soricei; second life e ca si a doua viata; girlz mmorpg e un joc tip chat; switchin e un joc cu chat in care poti avea animal apartamente masina si cal ( in unele roomuri) pls fundita. Si dive in e un joc in care poti fi sirena broasca testoasa rechin calut de mare etc tot tip chat.