| justme_6565 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati(ceva de gen Prototype, Sims sau The lord of the rings Conquest)

4 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Assassin'S Creed 1 2 si brotherhood
World of Warcaft(wow si e mmorpg adica online)
Sunt cam cum ai vrut tu nu? Oricum daca mai vrei jocuri da-mi ID tau la privat si iti dau si linkul de downloadat la orice jocwinking

| Im.GIulee a răspuns:

Second Life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ati recomand un joc de stragegie cu armate incare poti sa-l faci pe sauron pentru ca l-am avut si eu si mi-a placut foarte mult dar am avut si altele cu angmar, gondor, rohan, insangerd, mordor elves

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ggb.ro - recomandari jocuri tari