| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati m-am plictisit de atata siteur dati-mi o lista de jocuri dinalea gen gta, max payne, godfather, mafia sa joc si eu.

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Metin 2[gen gta dar in loc de masina etc...ai cai... laughing]
Matrix...
Test Drive Unlimited
Grand Theft Auto 3
Grand Theft Auto 4
Grand Theft Auto San Andreas
Grand Theft Auto Liberty City
Scarface
Driver Parallel Lines
Reservoir dogs
Transformers
True crime streets of L. A. sau true crime streets of New York
Total Overdose
Just Cause
Ultimate Spiderma

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duty, gta 4, gta killer city, the punnnisher...si cam atat imi vine in minte bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man iti recomand pro evolution soccer 2010 e mortal de fain si fifa 2010 joacate si online multyplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce prost i ala "ca artistul smoth criminal"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un saint row e bun macar uitete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias recomanda Mafia2 este super tare si auzi lasale in colo de carti joacate cat mai poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duty Black ops, Just Cause 2, Gta 4, Starcraft 2, Dark Void, Alpha Protocol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You better kill yourself

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cel mai tare joc posibil numit DIABLO II

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wolfenstein Return to the Castle ( cand o sa ajungi in catacombe o sa mori de frica )

battlefield bad company 2

PROTOTYPE

NFS Hot Pursuit 2010

MAFIA 2

Just Cause 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu stiu cine a scris da resling nu se scrie asa se scrie wrestling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs 1. 6 dar pentru avrsta talaughing. du-te si joacate cu jucariile lasa calculatoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin 2 e tare a vezi ca iti trebuie cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cine sunt dar nu iti recomand gta 3 sau gta 3 real deoarece sunt plictisitoare (cred eu ). Iti recomand gta san andreas, gta4 sau ned for speed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic sa joci cs cel mai tare joc *** metin ce e ala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stii ce eu's fata da fratemiu se joaca halo e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine bay eu's fata da fratemiu joaca HALO e tare joku imi place si mie si's fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall creau si eu spider-man1 full dar eu il iau numai demo imi puteti da un site incare pot descarca acest joc. plzzz va dau id-ul meu cipy.boy26.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu nu stiu jocuri gen gta dar stiu cateva jocuri online : francy pants' play desktop escape...
laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing mi-a facut mare placere sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[PROTOTYPE]super joc tare de tot ala stie ce spune cu prototype

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CassicGuitar laughing esti n00b si nu te sti jucahappy deia nu iti place metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa iti descarci gta san andreas modelu vechi ala e fain modelu vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt de acord doar jocuri fara carti eu am 10 ani si ma pun cu cartile da nu ma las cu cartile vreau sa fiu rebel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda

| InVPent a răspuns:

Adnaxur1961 el a cerut jocuri nu carti de tocit cum faci tu de obicei.

| NevverGhost a răspuns:

4story fifa2011etc

| AlexBurn a răspuns:

Uite o lista:Fifa 12 Fifa 11 Fifa 10 Pes 2011 Gta San Andreas Battlefield3 Haryy Potter and the... toate sunt tari NFS Shift Run World Sims 3 Counter Strike lant final Left 4 Dead 2 Grand Slam Tennis 2 si mai multe pe WWW.ea.com

| Norocosul23 a răspuns:

Minecraft
sa-mp
Cs:Go
Funda sad

| Alexandru_9256 a răspuns:

Prince of Persia toata seria vezi ca sunt vreo 5
Devil May Cry 3 si 4 (1, 2) sunt pe ps2

Spider Man 3, Web of Shadow

Far Cry 1, 2

Wolfenstein Return to the Castle si 2009

COD 1, 2, 3, 4, 5, 6

Burnout Paradise ultimate box (cel mai tare joc cu masini pe care l-am jucat) mai este si Test drive Unlimited

[PROTOTYPE] super tare

Clive Baker's Jericho (ai grija s-ar putea sa nu mai dormi)

Condemned Criminal Origins (am jucat doar jumatate din el dupa aia... nu am mai vrut)

| seby_2785 a răspuns:

Eu as zice ca pentru tine ar fi bune urmatoarele jocuri:

Need for speed most wanted
King of the road (preferatul meubig grin)
Gtand theft auto san andreas bud@
Gtand theft auto san andreas real v 2
Need for speed carbon
18 Wheels of Steel

sper ca te-am ajutatbig grin

| LiviuRo93 a răspuns:

Eu tias recomanda total overdose este gen gta+ max payne